Home

Dit is de jotihunt pagina van scoutinggroep de Bevers. De jotihunt is een uitgebreide vossenjacht 2.0 door heel Gelderland.
Hier laten we de opdrachten zien die we tijdens de jotihunt gemaakt hebben.

Het thema voor 2019 is: Fata Morgana
Onze Teamnaam is dan ook Castor Morgana.

De laatste jaren werken we tijdens de jotihunt samen met Scouting Malden waardoor we nu een groep van ruim 50 vrijwilligers hebben om met alle onderdelen van de jotihunt goed mee te kunnen doen.

De uitslag van 2018:

  • we zijn 4e geworden in de categorie Creatief (Thuisopdrachten en Foto opdracht)
  • We zijn 4e geworden in de categorie Hints (Oplossen en snelheid van oplossen)
  • We zijn 16e geworden in de categorie Hunts (geslaagde Hunts en Tegenhunts)

Hieronder staat de uitslag in tabel formaat. Tabel is gesorteerd op categorie creatief.

#Naam groepPuntenCreatiefHuntsHints
1Karmijngroep Winssen89726859039
2Scouting Paul Kruger68926039039
4Isala groep scouting Doesburg58925930530
3St Stanislaus & Saffatin79025950031
5Scoutinggroep de Bevers, Scouting Malden61525730553
6Scouting Groessen, Scouting Zeddam68424442020
8Scouting Roothaangroep93724363064
9scouting karel de stoute71724344529
7Scouting De Rietkampers Druten en Scouting Don Bosco Beneden-Leeuwen94124366038
10Scouting de Paulus Dreumel44424117528
11Scouting Nunspeet54724028522
12St. Werenfridusgroep Elst45523918036
13Scouting Phoenix Tiel2892394010
14Scouting Irmin-Taweb Ermelo42223715530
15Subanhara Liemersgroep75823649032
16Andre de Thaye63223437523
17Scouting IJsselgroep en Scouting Kompasnaald46523320527
18Stadhouder Willem III/Lady Baden Powell59122532541
19Hertog van Gelre2932254523
20Rhedense Pioniers66422438555
22Scouting Saksenheerd41622417517
21H?l?ne H. Wilkensgroep50222425523
23Scouting Duiven49222324524
24SBV/Kastanjegroep & Lincolngroep39922016019
25Scouting Amalgama39521815027
26Scouting Graaf Ottogroep en Jan van Riebeeck53221528037
27Scouting Christophorus36721314014
28Scouting Lido '76 en Voermangroep57321233526
29Scouting St. Franciscus40021117019
30Scouting Gendringen en Scouting Gaanderen39720915533
31Scouting Graaf van Gelre37120414027
32Scouting mgr. De la Geneste & Scouting Boxmeer35820213521
33Scoutinggroep JJB68820146027
34Alexandergroep Ermelo2932017022
35Scouting Zetten64419841531
36Scouting Beuningen41719220025
37Scouting Tarcisius Ede2751907015
38Ragay Redoz42218818054
40Scoutinggroep de Markesteen39018617034
39Scouting Kon-Tiki putten49818629022
41Scouting Sweder van Voorst44717725020
42Scouting Schutgraaf Arnhem33917614023
43Scouting Bemmel228165558
44Scouting Dannenburcht36815919514
45Verbraak Margriet Groep2291556014
46De Zwervers2731499529
47Olivier van Noort27214910023
48Velpsche Woudloopers29714712525
49Scouting Jonko Silvolde51514634524
50Scouting Titus Brandsma Deventer-Colmschate35514519020
51De Geuzen157141-521
52Scouting Bennekom34514018025
53Scouting Woezik34313417534
54St Willibrordgroep Didam29113015011
55Scouting Valeouwe1701263014
56Scouting Weurt2101206525
57Gustaaf Adolf Groep29111616015
58Scouting Hamaland31810720011
59Scouting Lunteren2181069022
60Scouting Jan Hilgers31010417531
61De Woutergroep19598952
62St. Christoforus - Lichtdraagsters4729434533
63St joris Zutphen13171555
64Triton scouting Culemborg0000